top of page
Главная: Приветствие

Човни Колібрі

обирайте найкраще

Рекомендуємо

Каталог

Гребні човни

Човни надувні гребні Колибрі.jpg

Моторні човни

Надувні моторні човни Колібрі.jpg

Каяки & Каное

Каяки та каное.jpg

Корпусні човни

Човни пластикові Колібрі.jpg

Мотори

Tohatsu MFS човнові мотори .jpg

Аксесуари

Аксесуари для надувних човнів ПВХ Колібрі

RIB

RIB човни Gala

Понтонні катери

Понтонні човни катера Колібрі

Відпочинок на воді

Kolibri_SUP-n-GO!_800x600_3_edited.jpg

Давайте знайомитися

Вирішили купити надувний човен з ПВХ? Тоді Ви за вірною адресою!

Човни-Колібрі - офіційний дилер суднобудівної компанії "Колібрі". У нас представлений великий асортимент моделей гребних, моторних, кільових і пластикових човнів, каяки та дошки для веслування стоячи (SUP-борди), а також аксесуари і комплектуючі виробництва "Колібрі". У нас Ви також можете придбати човнові мотори, товари для відпочинку на воді - лижі, вейк борди, ніборди, надувні буксирувані знаряддя.

 

Чому саме "Колібрі"?

Для виробництва наших човнів застосовуються кращі технології і рішення, які дозволяють створити якісний, надійний і зручний в експлуатації продукт. З 1995 року наші човни набули широкої популярності серед рибалок і мисливців, завдяки своїй надійності, остійності, великій вантажопідйомності, маневреності і малій вазі. Надувний човен "Колібрі" легко поміщається в рюкзак або в багажник легкового автомобіля. А на розбирання та складання човна, Вам знадобиться не більше 15 хвилин.

Купуючи човен торгової марки "Колібрі", Ви також отримуєте 3-х річну гарантію на матеріал і герметичність швів, 1 рік гарантії на комплектуючі та фурнітуру. Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

CE-Certificate-Bureau-Veritas.jpg
Kolibri_sertificate-RSU.png

Ми приймаємо замовлення на виготовлення понтонних катерів ТМ Riverday. Понтонний катер Riverday - це судно катамаранного типу з двома або більше корпусами з алюмінієвого сплаву AlMg 4,5 Mn (5083). Простора палуба катера розрахована на комфортне перебування великої компанії і оснащена ходовим тентом, зручними диванами і кріслами з морського вінілу.

Дізнатися більше можна тут.

Riverday SUP-N-GO

Це дошка для веслування стоячи, довжиною 3,28 м (10,6 футів). Виготовлена з поліетилену високої щільності, методом ротаційного формування.

Хороший хід і остійність, чудове утримання курсу, надійність і невибагливість в експлуатації і зберіганні
Додатково пропонуються весла для САП-бордингу.

Придбати Riverday SUP-n-GO ! ви можете в нашому магазині.

Kolibri SUP-n-GO
Каное Колібрі

04.05.2020

Компанія Колібрі почала серійне виробництво каное. Ця серія нараховує 3 моделі різної довжини. Завдяки своїй вузькій, довгій формі надувні каное відрізняються високою прохідністю на мілководді, заболочених і зарослих місцях, відмінною остійністю, високою вантажопідйомністю і легкою вагою. Усі надувні каное «Колібрі» мають стаціонарні транці для підвісних двигунів і здатні розвивати досить велику швидкість. Кожна модель може комплектуватися трьома видами пайол: слань-килимок, слань-книжка, air-deck.

Надувні каное «Колібрі» зможуть задовольнити потреби найвимогливіших покупців.

Технології

Човни Колібрі виготовляють з якісних ПВХ матеріалів, стійких до УФ-випромінювання, солоної води, пального, олив. Матеріал зберігає свої властивості при температурі від -30 до +60 ° С.

Для виробництва надувних човнів Колібрі використовується п'ятишаровий ПВХ матеріал щільністю 750/950/1100 грам на м2. Основні вузли з'єднання зварюються на установках ТВЧ. Міцність з'єднання при цьому на 20-30% вище міцності самого матеріалу. Процес повністю контролюється комп'ютером, що дозволяє уникнути нерівномірностей, властивих склеюванню.

Всі моделі човнів Колібрі відповідають міжнародному стандарту ISO / CD6185, мають сертифікат CE Бюро Veritas (Франція) і сертифікати Українського та Російського стандарту.

дізнатися більше

О нас

Задати питання

Дякуємо! Ми відповімо Вам якнайшвидше

вул. Костя Гордієнка, 4, Дніпро, Україна

bottom of page