top of page
Транцеві Колеса КТ11Н

Транцеві Колеса КТ11Н

ЦінаВід 3 200,00₴

Колеса на транець човна КТ11Н - мають ті самі геометричні параметри, що і транцеві колеса КТ11, але виробляються з нержавіючої сталі. Транцеві колеса з нержавійки КТ11Н мають шліфовану поверхню.  Простота і надійність конструкції транцевих коліс з нержавійки КТ11Н від компанії ТЕХНОПАРУС, користується популярністю серед користувачів човнів ПВХ.

 • Модифікація

  За доплату, можливо встановити колеса з пенополіуретановим наповнювачем. Установка коліс з пенополіуретановим наповнювачем підвищить вантажопідйомність до 160 кг, позбавить від необхідності стежити за тиском в камерах, дозволить уникнути проколів від колючих і ріжучих предметів що знаходяться в прибрежній зоні.

  Також рекомендуємо замінити стандартні підшибники, на пластикові втулки. Стандартні роликові підшипники, які на жаль згодом іржавіють, можна замінити на пластикові втулки, які підвищать ресурс використання колеса. Перейшовши за посиланням пластикові втулки , Ви зможете подивитися відео про те, як замінити іржавіють підшипники на пластикові втулки.

 • Деталі

  Вага 4.5 кг
  Виробник ТЕХНОПАРУС
  Матеріал Нержавіюча сталь
  Розмір 25 х 25 х 2
Страница товара: Stores Product Widget
bottom of page