top of page
Транцеві колеса КТ3НK

Транцеві колеса автомат нержавійка КТ3НK (стійки круглого перетину)

ЦінаВід 4 700,00₴

Транцеві колеса автоматичні КТ3НК з неіржавкої сталі мають у конструкції автоматичний механізм фіксації аналогічний транцевим колесам КТ3Н. Застосування в конструкції транцевих коліс автомат стійки з труби круглого перетину зробило конструкцію більш елегантною. Транцеві колеса автоматичні КТ3НK мають найпривабливішу вартість у лінійці автоматичних транцевих коліс з нержавійки.

 • Модифікація

  За доплату, можливо встановити колеса з пенополіуретановим наповнювачем. Установка коліс з пенополіуретановим наповнювачем підвищить вантажопідйомність до 160 кг, позбавить від необхідності стежити за тиском в камерах, дозволить уникнути проколів від колючих і ріжучих предметів що знаходяться в прибрежній зоні.

  Також рекомендуємо замінити стандартні підшибники, на пластикові втулки. Стандартні роликові підшипники, які на жаль згодом іржавіють, можна замінити на пластикові втулки, які підвищать ресурс використання колеса. Перейшовши за посиланням пластикові втулки , Ви зможете подивитися відео про те, як замінити іржавіють підшипники на пластикові втулки.

 • Деталі

  Вага 4.5 кг
  Виробник ТЕХНОПАРУС
  Матеріал Нержавіюча сталь
  Розмір 25х25х3
Страница товара: Stores Product Widget
bottom of page