top of page
Транцеві колеса КТ3Н

Транцеві колеса автомат нержавіюча сталь КТ3Н

ЦенаОт 5 060,00₴

Транцеві колеса автомат нержавійка КТ3Н - одна з найкращих за конструктивною продуманістю і зручністю експлуатації модель автоматичних транцевих коліс з нержавіючої сталі.

Лазерне різання, що застосовується при виготовленні деталей транцевих коліс автоматичних з нержавіючої сталі, дає змогу отримати високу точність і привабливий дизайн. У шоу-румах наших дилерів Ви можете переконатися в бездоганній роботі і надійності автоматичного механізму фіксації моделі транцевих коліс автомат з нержавійки КТ3Н.

Всі елементи автоматичних транцевих коліс для човна пвх, включно з нержавіючими пружинами, виготовляються компанією ТЕХНОПАРУС і мають гарантовану якість.

 • Модифікація

  За доплату, можливо встановити колеса з пенополіуретановим наповнювачем. Установка коліс з пенополіуретановим наповнювачем підвищить вантажопідйомність до 160 кг, позбавить від необхідності стежити за тиском в камерах, дозволить уникнути проколів від колючих і ріжучих предметів що знаходяться в прибрежній зоні.

  Також рекомендуємо замінити стандартні підшибники, на пластикові втулки. Стандартні роликові підшипники, які на жаль згодом іржавіють, можна замінити на пластикові втулки, які підвищать ресурс використання колеса. Перейшовши за посиланням пластикові втулки , Ви зможете подивитися відео про те, як замінити іржавіють підшипники на пластикові втулки.

 • Деталі

  Вага 4.5 кг
  Виробник ТЕХНОПАРУС
  Матеріал Нержавіюча сталь
  Розмір 25х25х2
Страница товара: Stores Product Widget
bottom of page