top of page
Транцеві колеса автомат КТ3 в полімерному покритті

Транцеві колеса автомат КТ3 в полімерному покритті

ЦенаОт 3 420,00₴

Транцеві колеса автомат КТ3 в полімерному покритті - перші транцеві колеса з автоматичним механізмом фіксації і в робочому, і в похідному положенні, які серійно випускаються компанією ТЕХНОПАРУС.

Легко і швидко, в один рух, транцеві колеса автомат КТ3 в полімерному покритті встановлюються в робоче або похідне положення. Зручні в експлуатації, з конструктивно продуманою системою фіксації транцеві колеса автомат КТ3 в полімерному покритті стали бестселером серед рибалок і мисливців, які використовують човни з колесами на транці.

 

 • Модифікація

  За доплату, можливо встановити колеса з пенополіуретановим наповнювачем. Установка коліс з пенополіуретановим наповнювачем підвищить вантажопідйомність до 160 кг, позбавить від необхідності стежити за тиском в камерах, дозволить уникнути проколів від колючих і ріжучих предметів що знаходяться в прибрежній зоні.

  Також рекомендуємо замінити стандартні підшибники, на пластикові втулки. Стандартні роликові підшипники, які на жаль згодом іржавіють, можна замінити на пластикові втулки, які підвищать ресурс використання колеса. Перейшовши за посиланням пластикові втулки , Ви зможете подивитися відео про те, як замінити іржавіють підшипники на пластикові втулки.

 • Деталі

  Вага 4.5 kg
  Виробник A Good One
  Колір Black, Light Gray
  Розмір 25х25х2
Страница товара: Stores Product Widget
bottom of page