top of page
ТРАНЦЕВІ КОЛЕСА КТ1

Транцеві Колеса КТ1

ЦінаВід 2 970,00₴

Транцеві колеса КТ1 призначені для комфортного спуску на воду і подальшого підйому човна однією людиною. Легко і швидко, одним рухом, транцеві колеса КТ1 встановлюються в робоче або похідне положення.

Металоконструкція транцевих коліс КТ1 проходить повний цикл гальванічного оброблення і на заключному етапі набуває фірмового сірого кольору на лінії полімерного, антистатичного напилення.  Простота і надійність конструкції транцевих коліс КТ1 користується популярністю серед власників човнів ПВХ.

 • Модифікація

  За доплату, можливо встановити колеса з пенополіуретановим наповнювачем. Установка коліс з пенополіуретановим наповнювачем підвищить вантажопідйомність до 160 кг, позбавить від необхідності стежити за тиском в камерах, дозволить уникнути проколів від колючих і ріжучих предметів що знаходяться в прибрежній зоні. 


  Також рекомендуємо замінити стандартні підшибники, на пластикові втулки. Стандартні роликові підшипники, які на жаль згодом іржавіють, можна замінити на пластикові втулки, які підвищать ресурс використання колеса. Перейшовши за посиланням пластикові втулки , Ви зможете подивитися відео про те, як замінити іржавіють підшипники на пластикові втулки.

 • Деталі

  Вага 4.5 kg
  Виробник ТЕХНОПАРУС
  Матеріал  Метал
  Розмір 30 х 30 х 2

   

Страница товара: Stores Product Widget
bottom of page