top of page
Транцеві колеса для човнів з інтерцептором КТ3НКІ

Транцеві колеса для човнів з інтерцептором КТ3НКІ

ЦінаВід 4 980,00₴

Транцеві колеса для човнів з інтерцептором КТ3НИ створені на базі моделі КТ3Н для встановлення на човни з надувним дном і інтерцептором. Геометричні параметри стійок транцевих коліс для човнів з інтерцептором КТ3НИ розроблені так, щоб у робочому положенні огинати інтерцептор.

 

Лазерне різання, що застосовується під час виготовлення деталей цієї модифікації транцевих коліс для човнів з інтерцептором КТ3НІ, дає змогу отримати високу точність і привабливий дизайн. У шоу-румах наших дилерів Ви можете переконатися в бездоганній роботі і надійності автоматичного механізму фіксації моделі транцевих коліс автомат для човнів з інтерцептором КТ3НИ.

 

Всі елементи автоматичних транцевих коліс для човнів з інтерцептором КТ3НИ, включно з нержавіючими пружинами, виготовляються компанією ТЕХНОПАРУС і мають гарантовану якість.
 

 

 • Модифікація

  За доплату, можливо встановити колеса з пенополіуретановим наповнювачем. Установка коліс з пенополіуретановим наповнювачем підвищить вантажопідйомність до 160 кг, позбавить від необхідності стежити за тиском в камерах, дозволить уникнути проколів від колючих і ріжучих предметів що знаходяться в прибрежній зоні.

  Також рекомендуємо замінити стандартні підшибники, на пластикові втулки. Стандартні роликові підшипники, які на жаль згодом іржавіють, можна замінити на пластикові втулки, які підвищать ресурс використання колеса. Перейшовши за посиланням пластикові втулки , Ви зможете подивитися відео про те, як замінити іржавіють підшипники на пластикові втулки.

 • Деталі

  Вага 4.5 кг
  Виробник ТЕХНОПАРУС
  Матеріал Нержавіюча сталь
  Розмір  25х25х2
Страница товара: Stores Product Widget
bottom of page