top of page
Мотор Tohatsu M2.5 A2S

Мотор Tohatsu M2.5 A2S

24 101,00₴Ціна

З 1994 року двухтактному Tohatsu 2,5 належить рекорд надійності, офіційно внесенный до книги рекордів Гіннеса — це найменший двигун з будь-коли використанних для подолання Атлантичного океану. Мотор відрізняється дуже простою конструкцією, нескладним та недорогим обслуговуванням, високою якістю та тривалим терміном служби навіть при найжорсткішій експлуатації. Цей компактний мотор має невелику вагу, швидко набирає обертів на старті та зручний при частому транспортуванні.

Вага двигуна – 12,5 кг. Кількість циліндрів -1. Робочий об'єм – 74,6 куб. див. Система запуску – ручна. Система управління – румпель. Нахил та підйом – ручний. Крок гвинта, дюйми-4,5-7. Паливний бак - 1,4 літри, вбудований. Робочий діапазон оборотів - 3800-5200.

Компактні або як їх ще називають переносні мотори Tohatsu – це двигуни невеликої потужності, які розраховані на транспортування та встановлення на човні однією людиною.

Tohatsu - найстаріший виробник човнових двигунів у Японії, та випускає як двотактні, так і чотиритактні мотори. Особливості лінійки двохтактників Tohatsu - максимальна потужність і ККД при мінімальних розмірах і вазі, що робить їх зручними як у використанні, так і під час транспортування. Корпус двигунів виконаний з нержавіючої сталі зі спеціальним покриттям, що захищає їх від корозії. Термостатично керована система охолодження підвищує термін експлуатації та надійність двигунів Tohatsu.

Особливості компактних двотактників Tohatsu – низька вага, компактність та висока надійність. У всіх моделей є гачок аварійного вимкнення та п'ятишаровий антикорозійний захист, починаючи з 8 к.с. викид відпрацьованих газів через гвинт. «Петльове продування» робить роботу двигуна більш плавною та надає високу економічність. СD система запалювання забезпечує швидкий запуск та старт. Мотори поставляються з паливним баком, цинковими анодами та паливним фільтром. Японська якість, відмінні експлуатаційні характеристики та наявність сервісного забезпечення на території України забезпечили Tohatsu швидке зростання популярності на ринку підвісних човнових моторів.

Немає в наявності
 • Характеристики Tohatsu M2.5 А2S

  ВАГА

  12, 5

  КІЛЬКІСТЬ ЦИЛІНДРВ.

  1

  ОБ `ЄМ

  74,6

  ПОТУЖНІСТЬ, К.С.

  2.5

  СИСТЕМА ЗАПУСКУ

  Ручниа

  СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ

  Румпельна

  ВИСОТА ТРАНЦЯ

  Стандартна

  НАХИЛ ТА ПІДЙОМ

  Ручний

  КРОК ГВИНТА, ДЮЙМИ

  4.5-7

  СТРУМ ГЕНЕРАТОРА, А

  -

  ПАЛИВНИЙ БАК, вбудований

  1.4л

  ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ

  Розворот 360

Страница товара: Stores Product Widget
bottom of page