top of page
Транцеві колеса швидкознімні КТ10Н

Транцеві колеса швидкознімні КТ10Н

ЦенаОт 5 060,00₴

Транцеві колеса швидкознімні ТЕХНОПАРУС КТ10 виготовлені з високоякісних матеріалів із застосуванням лазерних технологій обробки. На торгових майданчиках наших дилерів Ви можете переконатися в бездоганній якості транцевих коліс швидкознімних ТЕХНОПАРУС КТ10 і надійності автоматичного механізму фіксації.

 

Всі елементи, з яких виготовлені транцеві колеса ТЕХНОПАРУС КТ10 , включно з нержавіючими пружинами, виробляються компанією ТЕХНОПАРУС і мають гарантовану якість.

 

 • Модифікація

  За доплату, можливо встановити колеса з пенополіуретановим наповнювачем. Установка коліс з пенополіуретановим наповнювачем підвищить вантажопідйомність до 160 кг, позбавить від необхідності стежити за тиском в камерах, дозволить уникнути проколів від колючих і ріжучих предметів що знаходяться в прибрежній зоні.

  Також рекомендуємо замінити стандартні підшибники, на пластикові втулки. Стандартні роликові підшипники, які на жаль згодом іржавіють, можна замінити на пластикові втулки, які підвищать ресурс використання колеса. Перейшовши за посиланням пластикові втулки , Ви зможете подивитися відео про те, як замінити іржавіють підшипники на пластикові втулки.

 • Деталі

  Вага 4.5 кг
  Виробник ТЕХНОПАРУС
  Розмір 25х25х2
Страница товара: Stores Product Widget
bottom of page