top of page
Транцеві колеса для човнів із НДНТ

Транцеві колеса для човнів із НДНТ подовжені КТ3НУД

ЦенаОт 4 980,00₴

Транцеві колеса для човнів з НДНТ КТ3НУД - спеціальна пропозиція для власників човнів з надувним дном низького тиску. Транцеві колеса подовжені для човнів з НДНТ допоможуть зробити Ваш човен максимально мобільним на суші. Наші інженери розрахували максимально зручні геометричні параметри для використання транцевих коліс подовжених на човнах з НДНТ.

 • Модифікація

  За доплату, можливо встановити колеса з пенополіуретановим наповнювачем. Установка коліс з пенополіуретановим наповнювачем підвищить вантажопідйомність до 160 кг, позбавить від необхідності стежити за тиском в камерах, дозволить уникнути проколів від колючих і ріжучих предметів що знаходяться в прибрежній зоні.

  Також рекомендуємо замінити стандартні підшибники, на пластикові втулки. Стандартні роликові підшипники, які на жаль згодом іржавіють, можна замінити на пластикові втулки, які підвищать ресурс використання колеса. Перейшовши за посиланням пластикові втулки , Ви зможете подивитися відео про те, як замінити іржавіють підшипники на пластикові втулки.

 • Деталі

  Вага 4.5 кг
  Виробник ТЕХНОПАРУС
  Матеріал Нержавіюча сталь
Страница товара: Stores Product Widget
bottom of page