top of page
Візок для човнового мотора ТМ1

Візок для човнового мотора ТМ1

4 950,00₴Цена

Візок для мотора для човна ТМ1 - стане незамінним помічником за необхідності перемістити двигун від місця зберігання або обслуговування до човна. Також візок мотора не займатиме багато місця під час транспортування, водночас мотор матиме правильне положення під час зберігання і в бадьорому, обслуженому стані чекатиме на черговий вихід на воду.

 

Призначення виробу:

Візок для мотора для човна ТМ1 призначений для транспортування, зберігання і технічного обслуговування підвісних моторів для човнів з довжиною дейвуда S (381мм) або L (508мм), масою до 100 кг і шириною горизонтального шарніра до 210 мм (фото 4, 5).

 

Опис конструкції:

Розроблений і запущений у виробництво інженерами ТЕХНОПАРУСА з лютого 2014 року візок мотора для човна постійно модернізується відповідно до побажань користувачів і пропонується Вам у найбільш поліпшеній модифікації.

 

Завдяки інноваційній конструкції, візок для мотора для човна ТМ1 дуже компактний у складеному вигляді, легко і швидко розкладається, водночас має опору зі змінною довжиною, що дає змогу розмістити мотори з довжиною дейвуда S і L. Опора двигуна зміщена щодо осі коліс, що робить візок ТМ1 стійким навіть на похилій поверхні.  Маховик із різьбовим стрижнем надійно фіксує опору на заданій висоті, що забезпечують заглиблення на телескопічній поверхні стійки (фото 10,13). Переміщаючи по горизонтальній штанзі уловлювач кіля, Ви легко виберете положення, що підходить саме Вашому мотору, і отримаєте додаткову точку опори для встановлення мотора безпосередньо з візка на транець. Посадкове місце для фіксувальних струбцин підвісного мотора виготовляється з вологостійкої ламінованої фанери і не має гострих граней завдяки фаскам. На торці фанери нанесено вологостійке, антигрибкове покриття. Маховики з різьбовим стрижнем, гумові ручки, пластикові кольорові заглушки від наших партнерів, також потішать Вас бездоганною якістю.

 

Металева рама візка для мотора виготовляється із сертифікованого (дивитися на сторінці ПАТЕНТИ І СЕРТИФІКАТИ) профільного і листового прокату Українського виробництва. Після виконання зварювальних робіт всі елементи конструкції шліфуються. Після гальванічного очищення проводиться електролітичне цинкування, а потім наноситься полімерне покриття фірмового кольору.

Для стійкості, колісну базу візка мотора можна легко збільшити на 160 мм. Під час складання на візок за замовчуванням встановлюють пневмоколеса діаметром 260 мм і шириною 85 мм, на пластикових дисках, що не піддаються корозії. Опціонально, можливе встановлення коліс з пінополіуретановим наповнювачем.
 

 

  • Деталі

    Виробник ТЕХНОПАРУС
    Матеріал Металопрокат
    Вантажопідйомність до 100 кг
    Колір полімерне покриття сірого кольору
Страница товара: Stores Product Widget
bottom of page